Jestem Klaudyna i pomimo że nieubłaganie zbliżam się do trzydziestki, to jak większość millennialsów nadal nie do końca wiem kim chciałabym zostać jak dorosnę, lubię robić zdjęcia jedzenia w knajpach, zapisuję się na siłownię a później na nią nie chodzę i nadal z nadzieją czekam na list z Hogwartu. 

Przez wiele lat mieszkałam, studiowałam i pracowałam w Warszawie. Rok temu wyprowadziłam się na cztery miesiące do przyczepy w Chałupach, a jesienią wyjechałam do Londynu.  Za namową znajomych złożyłam tu papiery na studia i tak o to we wrześniu rozpoczynam edukację na London University of the Arts. (Bo na edukację nigdy nie jest za późno, prawda?) :P

Moją największą pasją są podróże, do tej pory odwiedziłam 24 kraje i nie mogę spać spokojnie, gdy nie mam zaplanowanego kolejnego wyjazdu. Druga największa miłość to jedzenie- uwielbiam gotować, odwiedzać nowe knajpy, targi, food markety i mogę godzinami scrollować zdjęcia jedzenia na instagramie i pintereście, a kiedy 8 lat temu zostałam wegetarianką dużo większą uwagę zwracam do tego co jest na moim talerzu.

Poza tym kiedy tylko mogę to uczę się łapać fale i surfować, jak jest wiatr to biorę lekcje kite'a, a zimą jeżdżę na snowboardzie.  W warunkach miejskich regularnie ćwiczę jogę i jest to moja ulubiona forma wyciszenia i pracy nad ciałem. 

Na blogu chcę dzielić się tym wszystkim co mnie interesuje i inspiruje i pokazać że można pogodzić wewnętrznego hipisa i miłośnika natury z życiem w wielkim mieście. 

CZEŚĆ!

©2019 by Klaudyna. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now